ALGENIST Blue Algae Vitamin C ™ Odstraňovač tmavých skvrn

Oděvy a boty

Co to je: Veganská povrchová a peelingová slupka, která snižuje vzhled tmavých skvrn a hyperpigmentace a zároveň viditelně vyhlazuje texturu, večerní tón a rozjasnění.

Typ pleti: Normální a Kombinace

Obavy o péči o pleť: tmavé skvrny, jemné linie a vrásky a matná a nerovnoměrná struktura

Formulace: Gel

Zvýrazněné přísady:

– Alguronová kyselina: Pomáhá redukovat výskyt jemných linií a vrásek a bojuje proti environmentálním útokům, které způsobují viditelné známky stárnutí.

– Vitamin C z modré řasy (kyselina L-askorbová) a fykocynanin: Snižují výskyt tmavých skvrn a hyperpigmentace.

– Triple Acid Complex (T.A.C. ™): Viditelně zvyšuje sílu redukující skvrny bez vysoušení pokožky nebo jakýchkoli prostojů.

Popisky složek: Bez síranů SLS a SLES, parabenů, formaldehydů, látek uvolňujících formaldehyd, ftalátů, minerálních olejů, retinylpalmitátu, oxybenzonu, černouhelného dehtu, hydrochinonu, triklosanu a triklokarbanu a obsahuje méně než jedno procento syntetických vonných látek. Tento produkt je také veganský a bezlepkový.

Co ještě potřebujete vědět: Tato slupka je formulována s alguronovou patentovanou kyselinou Algenistovou, vitamínem C z modrozelených mikrořas, silným antioxidačním fykocyaninem a směsí AHA / BHA / PHA. Po použití kůry se pokožka zjevně zjemní a zjemní, vzhled tmavých skvrn a hyperpigmentace se sníží a vzhled pleti se rozjasní.