Balzám na suchou pleť Melty Talented

Kosmetika a zdraví Oděvy a boty

Popis

Tady, tam – kdekoli je to … MELTY TALENTED Dry Skin Balm! Pro suché rty, vlasové špičky, lokty, kolena a kutikuly. Vyhlazuje, vyživuje a kondicionuje kokosovými a mandlovými oleji, mangovým máslem a vitamínem E.

Vyrobeno v Thajsku

100% spokojenost zaručená u všech produktů Walgreens nebo vašich peněz zpět.

OŠETŘENÍ PRO SUCHÉ KŮŽE: Naneste na suché rty, nehty, vlasové špičky nebo kdekoli potřebujete jemnou jemnou péči o tření. © Boots Retail USA

Ingredience

Ethylhexylpalmitát, triacylglycerol kyseliny kaprylové / kokosové, kokosový Nucifera olej (kokosový), německý olej z Triticum Vulgare (pšenice) (sladký mandle), olej ze semen Ricinus Communis (ricinový), Prunus Amygdalus Dulcis olej, Polyetylen, Trietyl Citrát, Semeno Mangifera Mango), parfém (vůně), tokoferyl acetát, kaprylyl glykol, butylmethoxydibenzoylmethan, BHT, tokoferol, CI 77891 (oxid titaničitý), CI 16035 (Red 40 Lake)

Varování

VAROVÁNÍ: Vyvarujte se kontaktu s očima. Pokud se produkt dostane do očí, okamžitě je dobře vypláchněte vodou. TOTO NENÍ POTRAVINA. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném a suchém místě. Vyvarujte se přímého slunečního záření. Barva se může lišit v důsledku přírodních složek. Upozornění: Může způsobit kluzký povrch.